ظریف بار شهرک نفت

ظریف بار
باربری ظریف بار
ظریف بار اصلی

ظریف بار شهرک نفت

سرویس دهی بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان تهران و شهرستان های همجوار

با نیم قرن تجربه برای بسته بندی و اسباب کشی منزل شما در خدمتتان خواهیم بود ، ارائه سرویس دهی بسته بندی تخصصی به سبک کشور های اروپایی با کامیون های مسقف و موکت کاری شده مخصوص حمل اثاثیه منزل

باربری و اتوبار شهرک نفت

شرکت شهرک نفت

تماس با شهرک نفت

خط های ویژه باربری و اتوبار شهرک نفت

بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل توسط ظریف بار شهرک نفت

بسته بندی توسط شرکت ظریف بار
بسته بندی لوازم منزل توسط ظریف بار
بسته بندی لوازم منزل با ظریف بار

حمل بار شهرک نفت

شهرک نفت اصلی تهران

اتوبار شهرک نفت

شهرک نفت

معرفی شرکت باربری ظریف بار شهرک نفت

اتوبار و باربری شهرک نفت بصورت شبانه روزی با سالها سابقه ی درخشان در خدمات بسته بندی خرده ریز و اقلام درشت ، حمل و نقل و باربری ، جابجایی بار و اثاث کشی ، آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهران و شهرستان میباشد. خدمت گزاران شما در شرکت بزرگ شهرک نفت با بهره گیری از تجربیات خویش آماده اند تا آنچه را شما از یک جابجایی بی دغدغه انتظار دارید به شما هدیه دهند . شما هموطنان عزیز با تکیه بر رزومه ی قابل اطمینان گروه اجرایی فعال در شهرک نفت میتوانید به تجربه ی باورنکردنی اسباب کشی ای منظم و برنامه ریزی شده دست یابید تا بعنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید.

ما در ظریف بار شهرک نفت متفاوت هستیم

اتوبار ظریف بار شهرک نفت سهم زیادی از حمل و نقل های بین شهری و درون شهری را به خود اختصاص داده و بدست آوردن این افتخار حاصل سال ها تجربه و اعتماد شما گرامیان می باشد. اتوبار شهرک نفت در حمل اثاثیه، بسته بندی، انبار داری متخصص بوده و به جزئیات مربوط به این موارد توجه ویژه ای دارد.

تلاش شبانه روزی پرسنل و همچنین اطمینان مشتریان و همراهی آن ها باعث شده که

شهرک نفت در دهه گذشته تبدیل به بزرگترین و پر افتخار ترین شرکت اتوبار در ایران شود.

همچنین اتوبار و باربری شهرک نفت دارای گواهینامه ایزو 9001:2008 می باشد که نشان دهنده پیاده سازی مدیریت کیفیت در پایه های سازمان با توجه به خواسته های مشتری می باشد. اطمینان حاصل می کنیم که همه خواسته ها و کیفیت مورد نظر مشتری فراهم آید.

حمل بار شهرک نفت

شرکت باربری و اتوبار ظریف بار شهرک نفت

باربری و اتوبار ظریف بار شهرک نفت به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان های همجوار، امکان رزرو اینترنتی اتوبار برای بهره مندی و استفاده از شرایط خوب اثاث کشی را در سایت خود فراهم آورده است. به همین منظور شما می‌توانید با تکمیل فرم سفارش آنلاین ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید. به محض ثبت اینترنتی کارشناسان شرکت با شما تماس گرفته تا ضمن انجام هماهنگی های نهایی، به مطمئن شدن شما در بهره‌مندی از خدماتی بی‌نظیر کمک کنند. کافی است با شماره تلفن تماس بگیرید. به‌صورت شبانه روزی در پاسخگویی به شما آماده‌ایم.
مهم‌ترین و اساسی ترین نکته برای ما برخورداری از کیفیت بالا در باربری و اتوبار ظریف بار شهرک نفت است و خوشبختانه توانستیم به این هدف برسیم و به عنوان بهترین و معتبرترین شرکت حمل و نقل داخلی شناخته شویم، اثاث کشی خود را از صفر تا صد با خیالی آسوده می‌توانید به ما بسپارید و مطمئن باشید که این کار به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.
شرکت شهرک نفت به عنوان بزرگترین باربری تهران بعد از گذشت سال ها توانسته است سابقه‌ای درخشانی در کارنامه خود به ثبت برساند، برای جابجایی و رزرو اتوبار می‌توانید با شماره تماس حاصل فرمایید.

شرکت باربری و اتوبار ظریف بار شهرک نفت

باربری و اتوبار ظریف بار شهرک نفت به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان های همجوار، امکان رزرو اینترنتی اتوبار برای بهره مندی و استفاده از شرایط خوب اثاث کشی را در سایت خود فراهم آورده است. به همین منظور شما می‌توانید با تکمیل فرم سفارش آنلاین ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید. به محض ثبت اینترنتی کارشناسان شرکت با شما تماس گرفته تا ضمن انجام هماهنگی های نهایی، به مطمئن شدن شما در بهره‌مندی از خدماتی بی‌نظیر کمک کنند. کافی است با شماره تلفن تماس بگیرید. به‌صورت شبانه روزی در پاسخگویی به شما آماده‌ایم.

ما در ظریف بار غرب تهران ، ظریف بار شرق تهران ، ظریف بار شمال تهران ، ظریف بار مرکز تهران خدمات باربری را نیز ارائه می دهیم
مهم‌ترین و اساسی ترین نکته برای ما برخورداری از کیفیت بالا در باربری و اتوبار شهرک نفت است و خوشبختانه توانستیم به این هدف برسیم و به عنوان بهترین و معتبرترین شرکت حمل و نقل داخلی شناخته شویم، اثاث کشی خود را از صفر تا صد با خیالی آسوده می‌توانید به ما بسپارید و مطمئن باشید که این کار به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.
شرکت شهرک نفت به عنوان بزرگترین باربری تهران بعد از گذشت سال ها توانسته است سابقه‌ای درخشانی در کارنامه خود به ثبت برساند، برای جابجایی و رزرو اتوبار می‌توانید با شماره  تماس حاصل فرمایید.

حمل بار های منزل با شهرک نفت

نحوه صحیح انتخاب باربری و اتوبار

یکی از مهم ترین دغدغه های مردم که با گذشت زمان نیز بیشتر با آن روبرو می‌شوند انتخاب باربری و اتوبار مناسب در هنگام اثاث کشی و تغییر محل زندگی است، برای پیدا کردن شرکت باربری معتبر با وجود تعداد بالای مجموعه های فیک کار دشوار و حساسی است،

در ابتدا با سرچ در اینترنت و تحقیق و پرس جو از کسانی که قبلاً اسباب کشی کرده‌اند یک فهرستی آماده کنید و سپس طبق آن با تک تک این شرکت ها تماس حاصل فرمایید و در مرحله های بعدی خدماتی که برای جایجایی به شما می‌دهد را نیز لیست کنید در این میان شما متوجه خواهید شد که اولین و بزرگ‌ترین باربری و اتوبار معتبر تهران شهرک نفت است به این علت که تمامی موارد شامل بسته بندی و موارد مربوط به باربری را تحت پوشش قرار می‌دهد.
شما می‌توانید با ثبت سفارش خود به صورت اینترنتی از طریق اپلیکیشن تحت وب به آدرس  قیمت و تعرفه ای باربری را قبل حمل بار استعلام بگیرید یا می‌توانید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
وقت‌شناسی و با برنامه بودن یکی از مهم‌ترین عوامل یک اتوبار تهران است، زیرا مشتری دوست ندارد کارگران شرکت حمل‌ونقل دیر برسد و برنامه آن‌ها را مختل کند. بسیاری از شرکت‌های حمل‌ بار شهرک نفت معمولاً به دلیل تعداد کمی از وسایل نقلیه فعال که می‌توانند به مبدأ برسند، تأخیر دارند.
باربری شهرک نفت با بیش از 150 ماشین فعال پخش شده در سراسر تهران در کمترین زمان ممکن و حتی با بارنامه فوری و کمتر از ربع ساعت از زمان تماس شما میتوانند خود را به مبدا شما برسانند و بی شک در وقت شناسی نظیر ندارد.

ظریف بار اصلی را در این وب سایت دنبال کنید

برای اینکه حمل اثاثیه منزل شما، بی دغدغه، راحت، کم هزینه، با امنیت، در کم ترین زمان ممکن و مطمئن را تجربه کنید با شرکت باربری تهران شهرک نفت در تماس باشد همکاران ما منتظر ارائه خدمت به شما هستند.

شرکت شهرک نفت

چگونه به یک شرکت باربری اعتماد کنیم؟

حمل اثاثیه منزل کاری است که نیازنمند وقت و زمان زیادی است و روزها قبل از جابه جایی لازم است تا شما مقدمات اثاث کشی را فراهم کنید. یکی از این کارها انتخاب شرکت باربری مناسب م ومطمئن است که انتخاب بسیار مهمی نیز در این فرآیند می باشد و لازم است که از باربری که انتخاب کرده اید و مسئولیت حمل لوازم و اثاثیه هایتان را به آن ها می سپارید کاملا مطمئن باشد و خیالتان از این بابت راحت باشد. حمل بار شهرک نفت جزو آن دسته از باربری هایی است که می توانید با طیب خاطر انتخاب کنید.

ماشینهای که برای حمل ونقل اثاثیه منزل و اداری…مورد استفاده قرار میگیرد باید نسبت به سایر کامیونهای باری دیگه ویژگیهای خاص خود را دارا باشد که مهمترین انها شامل
۱-مدل بالا بودن ان است که در هنگام حمل ونقل دچار مشکل فنی نشود. که سرعت انجام کار پایین بیاد زمان از دست برود و مهمتر اینکه وسایل و اثاثیه ای داخل کانتین بخاطر نقص فنی خراب شود یا خط وخش بیفد
۲-داخل کانتین حمل بار باید کامل موکت کاری شد باشد
۳-کامیونی که در کار حمل ونقل اثاثیه ای منزل هست باید بیش از ۵۰پتو برای بسته بندی لوازم منزل داشته باشد
۴-چیدمان اثاثیه ای منزل است خود بخش مهمی را در اثاث کشی ایفا میکند لازمه سالها کار وتجربه است
۵-داشت کارگرانی ورزیده ,کار بلد , و با تجربه است

پس به شما عزیزان توصیه می کنیم که پیش از رزرو خدمات اتوبار ، حتما سوال کنید که آیا عضو اتحادیه باربری تهران هستند. کلیه شرکت های زیر مجموعه این اتحادیه باید دارای مجوز رسمی باشند و به همین جهت بهتر است که پیش از رزرو خدمات باربری و اسباب کشی از داشتن مجوز آنها مطمئن شوید.
شرکت های خدمات باربری تهران که دارای کد و مجوز از اتحادیه باربری تهران هستند مانند حمل بار شهرک نفت تهران ملزم به رعایت کلیه قوانین این اتحادیه هستند از جمله رعایت کلیه اصول ایمنی جهت خدمات بسته بندی در اسباب کشی و حمل بار. به این ترتیب چنانچه مشتریان حقیقی و یا حقوقی این شرکتها در زمان جابجایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه دچار خسارت و یا هر نوع آسیب به دارایی و لوازم شدند، می توانند ادعای خسارت کنند.

اتوبار و باربری شهرک نفت

شاید بخواهید که بدانید کدام شهرک نفت اصلی و کدام اصلی نیست

امروزه نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان، بسیاری از صنف ها و مشاغل دارای اتحادیه هستند. در واقع اشخاص حقیقی و یا حقوقی عضو این اتحادیه ها ملزم به پیروی از استانداردها و دستورالعمل های رسمی این اتحادیه ها در زمینه های مختلف از جمله رعایت مسائلی ایمنی، بهداشتی، نرخ و قیمت های پایه هستند.

اتحادیه باربری تهران، اتحادیه ای مربوط به شرکت های اتوبار و باربری تهران است. شرکت هایی که در زمینه خدمات اسباب کشی تهران (شامل: بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها، اعزام کارگر حمل بار و اثاث کشی و سایر خدمات مربوطه) در تهران فعالیت دارند.عضویت در این اتحادیه ها اهمیت زیادی دارد و نشان دهنده میزان اعتبار آن فرد و یا نهاد و تشکیلات می باشد. یکی از این مشاغل که اتحادیه خود را دارد، خدمات اتوبار و باربری است. اتحادیه شرکتهای باربری تهران که البته عنوان رسمی آن “اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری و پیک موتوری” است.

به این معنی که این اتحادیه صنفی مربوط به کلیه شرکتها و مجموعه هایی است که در زمینه پیک موتوری و حمل و نقل بار شهری (اسباب کشی و اثاث کشی و یا جابجایی اسباب و لوازم) در تهران فعالیت دارد. کلیه اعضا و شرکتهایی که دارای مجوز از این اتحادیه هستند، دارای اعتبار هستند و بطور رسمی در تهران فعالیت کرده و کلیه فعالیت ها و نرخ های پایه آنها زیر نظر این اتحادیه است.

اتوبار شهرک نفت

بسیاری از شرکت های اتوبار تهران که زیر نظر اتحادیه باربری تهران مشغول فعالیت هستند، امکان ارائه و صدور بیمه باربری را هم دارند و که سبب آسودگی خاطر هر چه بیشتر مشتریان در رابطه با سالم رساندن و حمل موفقیت آمیز اسباب و اثاثیه و لوازم آنها به مقصد می شود.تمامی افرادی که قصد راه اندازی و تاسیس یک شرکت باربری و اتوبار تهران را دارند، باید به این اتحادیه مراجعه و مجوزهای لازم را از آن دریافت کنند.

شرکت ظریف بار شهرک نفت یکی از شرکت های معتبر است که با داشتن مجوز رسمی از این اتحادیه سالهاست که بطور حرفه ای در زمینه های بسته بندی و خدمات اسباب کشی و اتوبار تهران فعالیت دارد.

حمل اثاثیه منزل شهرک نفت تهران

اگر کار حمل اثاثیه را به یک شرکت معتبر باربری می سپارید وقتی که اسباب کشی شروع می شود معمولاً آسان و بدون هیچ گونه دردسری این کار انجام می شود ولی با توجه به مشکلاتی که شاید افراد در تجربه های قبلی در اسباب کشی داشته اند کار اثاث کشی برایشان بسیار سخت و پرتنش بوده و کار اسباب کشی را کار سخت و طاقت فرسا در نظر گرفته اند، حال شرکت باربری و اتوبار شهرک نفت برای حمل اثاثیه و جابجایی لوازم شما به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته مشاوره و خدمات ارائه می دهد حمل اثاثیه شهرک نفت با داشتن تخصص و دانش کافی در زمینه جابه جایی لوازم و اثاثیه و اسباب کشی و همچنین استفاده از نیروهایی حرفه ای همیشه به فکر این است که یک اسباب کشی بی دردسر و بدون تنش را با خاطره ای زیبا از حمل بار شهرک نفت با رعایت کردن تمامی اصول تجربه کنید.

شهرک نفت اصلی

نکات کلیدی قبل از انجام خدمات اسباب کشی منزل و رسیدن نیروهای حمل بار شهرک نفت

از کارهایی که باید انجام دهید، لیست تهیه کنید.
اگر اسباب و اثاثیه را خودتان بسته بندی می کنید،مواد مورد نیاز برای بسته بندی را تهیه کنید به طور مثال چسب، قیچی و پلاستیک های حباب دار شامل این قسمت می شوند.
از محکم بودن بسته بندی هایتان مطمئن شوید.
لوازم شکستنی را در پارچه و یامقوا بپیچید.
برای حمل راحت، دور جعبه ها را طناب محکم بیپیچید.
تعداد جعبه ها را یادداشت کنید.
بر روی هر جعبه، محتویات آن را بنویسید و شکستنی ها را مشخص کنید.
بر روی کشوها چسب بزنید.

دریک حمل ونقل خوب و اصولی بسته بندی در جایگاه اول و نقش مهمی را ایفا میکند . چون در شرایط امروزه با افزایش قمیمت کالاهای خانگی و…. بسته بندی اصولی اثاثیه منزل واداری میتواند از اسیب های احتمالی در زمان حمل , و خط وخش افتادن وسایل جلوگیر کند.وهم سرعت وامنیت همراه با ارامش را هم برای صاحب کالا وهم برای کارگرانی که در حال حما ونقل هستن را بهمراه داشته باشد . وهمچنین در امر وزه که کالاها و اثاثیه ای منزل قیمت های بالای دارن بسته بندی درست و اصولی میتواند از هزینه های اضافی جلوگیری کند.و صرفه ای اقتصادی برای صاحب کالا داشته باشد

اسباب کشی منزل با شهرک نفت

 یک روز قبل از حرکت یخچال را از برق بکشید.
لوازم مانند لباس شویی ، لوله های آب ، آب سردکن یخچال ، دستگاه تصفیه آب و غیره را از لوله های آب ، گاز و سیم های برق را جدا کنید.
همه لوازم را تمیز کنید و از خشک بودن آن ها مطمئن شوید.
هر قطعه ای که قابل جدا شدن است را در بسته های ویژه بگذارید و روی بسته بنویسید که چه چیزی داخل آن بسته یا کارتون قرار داده اید.
تلویزیون ، پیانو، ماکروفر، لوستر و همه لوازم حساس دیگر را در کارتون های ویژه خود بسته بندی کنید.
کمد لباس ، اجاق گاز، لباسشویی، بوفه، مبلمان ، میز نهار خوری ، کمد بچه، سرویس خواب و به طور کلی همه وسایل بزرگ و سنگین را با نایلون های محکم یا فوم یا پتو و پارچه های ضخیم بپوشانید و با طناب های محکم سفت ببندید.
دستگیره ها ، پایه ها و لوازم جانبی وسایل را جدا کنید و قبل از رسیدن پرسنل حمل اثاثیه شهرک نفت در بسته های مشخص قرار دهید تا از گم شدن آن ها جلوگیری کنید.

پیشنهاد ما استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه شهرک نفت است.کل کارهای بالا از جمله کارتن،سلفون حبابدار،چسب توسط شهرک نفت تهیه می شود و بسته بندی به بهترین حالت ممکن انجام داده می شود.

حمل بار شهرک نفت

باربری ما با دارا بودن سابقه فعالین ۴۰ ساله در حوزه باربری و بسته بندی اثاثیه : منازل ، ادارات و انواع ارگانهای خصوصی و دولتی یکی از معتبرترین شرکت های حمل  نقل در تهران است .

باربری و اتوبار شهری و شهرستان ها

۱- مشاوره باربری ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته در تمام نقاط ایران 

۲- بازدید از محل جابه جایی بدون دیافت هزینه به صورت کاملا رایگان توسط متخصصان باربری

۳- بسته بندی اثاث منازل و ادارت با استفاده از بهترین پرسنل وتجهیزات بسته بندی

۴- جابه جای و حمل اثاث و کالاهای شما جهت انتقال صحصح با پرسنل مجرب

۵- بیمه نامه باربری معتبر جهت بیمه کردن اثاث و کالاهای شما عزیزان

تلفن شرکت شهرک نفت

بسته بندی اثاثیه منزل و بسته بندی لوازم در اتوبار شهرک نفت

با سالها تجربه دربسته بندی لوازم منزل ، حمل و نقل و همراهی شما عزیزان چیدمان با مشاوره رایگان در خدمت شماست. با ارائه بهترین بسته بندی لوازم منزل از جمله بسته بندی یخچال ساید بای ساید ، بسته بندی پیانو ، بسته بندی میز نهارخوری ، بسته بندی بوفه ، بسته بندی مبلمان ، بسته بندی گاز ، بسته بندی ماشین ظرفشوئی ، بسته بندی ماشین لباسشوئی ، بسته بندی سرویس خواب ، بسته بندی سرویس خواب کودک ، بسته بندی کمد ، بسته بندی تخت ، بسته بندی فرش و بسته بندی انواع وسایل بزرگ در ارائه ی بهترین روش اسباب کشی لوازم منزل بصورت کاملا تخصصی شما را همراهی میکند .

بسته بندی شهرک نفت

مشاوره رایگان شهرک نفت

یکی از موارد مهم قبل از اثاث کشی منزل و یا جابه جایی دفتر کار و یا شرکت خود ،استفاده از تجربیات کسانی است که قبلها اسباب کشی منزل و یا دفتر کار خود را انجام داده اند

 مشاوره دادن در مورد نحوه باربری شهری ، باربری در تهران ،هزینه باربری و یا باربری بین شهری و همچنین نحوه باربری از تهران به شهرستان و بلعکس می باشد .

لذا شرکت  اسنپ بار ، با یک مشاوره رایگان قبل از باربری ، بهترین گزینه ها را برای شما پیشنهاد می دهد

تا یک باربری خوب و بی نقص را در روز باربری به همراه داشته باشید ، پس با ما همراه باشید.

شهرک نفت

شعبه باربری شهرک نفت در شمال تهران با برگزاری جشنواره های نوروزی و تخفیف سال ۹ اقدام به تخفیف بر روی خدمات حمل و نقل بار تا ۶۰% نموده است .تمامی این خدمات از جمله بسته بندی اثاثیه منزل از ۰ تا ۱۰۰ توسط کارگران باربری اسباب کشی و اثاث کشی منازل و ادارات حمل اثاثیه سنگین به صورت تخصصی مانند پیانو گاوصندوق یخچال ساید بای ساید و غیره را شامل می شود.

با فرا رسیدن سال ۱۴۰۱ تمامی خدمات باربری شهرک نفت را در کلیه مناطق از جمله شهرک نفت پاسداران شهرک نفت شمال تهران شهرک نفت کرج که به زودی افتتاح می شود تا سقف ۶۰ درصد تخفیف در نرخ باربری و حمل بار و اثاث کشی دریافت نمایید .

همچنین می توانید با تماس با کارشناسان ماهر و زبده مادر شعبه شهرک نفت شمال تهران از خدمات مشاوره رایگان این شرکت بهره مند شده و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای میزان کامیون و لوازم بسته بندی و همچنین تعداد کارگر های لازم جهت حمل بار در شهرک نفت شمال تهران را تخمین بزنید تا بتوانید با کمترین هزینه ممکن در سریعترین زمان به وسیله بهترین باربری شهرک نفت شمال تهران اسباب کشی ایمن و مطمئنی را انجام دهید .

شهرک نفت شمال تهران خود را موظف و مقید به رعایت قوانین و حقوق مشتریان می داند و جلب رضایت مشتری را بر هر چیزی ارجد می داند بنابراین می توانید با خیال راحت از تمامی خدمات قابل ارائه در شعبه شمال تهران این شرکت بهره مند شده.

شمال تهران مناطق گسترده ای دارد که یکی از اساسی ترین نیازهای ساکنین این مناطق یافتن بهترین باربری تهران در شمال تهران می باشد تا بتوانند با خیالی راحت اسباب کشی و بسته بندی اساسی خود را به آن شرکت بسپارند امروزه با وجود کلاهبردارهای متعدد اعتماد به هر شرکت باربری که در فضای مجازی صرفاً دارای سایت و یا شماره تلفنی میباشند بدون داشتن مجوز اتحادیه باربری کاری بسیار دشوار و سخت است.

برای پیدا کردن بهترین باربری تهران باید تحقیقات زیادی را انجام داد و یا این که از دوستان و آشنایانی که به تازگی و یا قبلاً اسباب کشی کرده اند و بر اساس تجربه از یک شرکت باربری مطمئن مانند شهرک نفت تهران استفاده نموده اند بهره مند شوید گوش دادن به توصیه های آشنایان و دوستان که خدمات حمل و نقل بار را از یک شرکت معتبر دریافت کردند بهترین راه ممکن برای انتخاب بهترین باربری شمال تهران است.

شمال تهران دارای محله های زیادی است که مساحت گسترده ای را از شهر بزرگ تهران به خود تخصیص داده است در واقع محله های شمال تهران از جمله محبوب ترین محله هایی است که شهروندان می خواهند در هر کدام از آنها حداقل مسکنی برای زندگی داشته باشند.

تهران‌شهر عظیم و بزرگ می باشد که با قرار داشتن در موقعیت مکانی بسیار عالی در ایران به عنوان یکی از خوش آب و هوا ترین و محبوب ترین شهر های ایران شناخته می شود .

محله های شمال تهران جزو محله هایی از پایتخت کشور است همیشه میزبان تعداد زیادی از توریست ها و جهانگرد ها و همچنین پایتخت‌نشینان می‌باشد.

منطقه یک تهران واقع در شمال تهران از محله های شمال تهران می باشد که خود در حدود ۶۰ کیلومتر مربع وسعت داشته و علاوه بر این که نام بالا شهر تهران را به خود اختصاص داده است در واقع یکی از بلندترین و مرتفع ترین نقاط تهران به حساب می آید.

شهرک نفت مناطق شما تهران

محله های شمال تهران واقع در منطقه ۱ خود شامل ۳۰ منطقه و سی محله می باشد به طور کلی از محله های شمال تهران که در منطقه‌ای قرار دارند می توان به تجریش دربند ازگل اقدسیه شهرک نفت شهرک نفت شهرک نفت شهرک نفت ولنجک جوزستان امامزاده قاسم شهرک‌محلاتی شهرک نفت فرشته قیطریه کاشانک دزاشیب محمودیه ساهانا آجودانیه شهرک نفت نیاوران کاشانک شهرک نفت کامرانیه اشاره کرد.

باربری شهرک نفت شمال تهران سعی کرده است در تمامی این مناطق با نام همان منطقه شعبه فعال داشته باشد .تا بتواند در کمترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل بار و اسباب کشی و بسته بندی اساسی از صفر تا صد را در سریعترین زمان ممکن به شهروندان عزیز ارائه نماید .

شهرک نفت تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

Call Now Buttonتماس با ظریف بار